اخبار بنیاد مستضعفان

mfnews.ir

پايگاه خبري بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران
 1. ساخت ۱۶ بند برای مقابله با سیل در شهرستان قلعه گنج
  محمد سعیدی کیا گفت: طبق گفته رهبر معظم انقلاب برای پیشگیری از وقوع سیلاب و کاهش خسارت‌های ناشی از آن باید طرح‌های آبخیزداری انجام شود و بنیاد مستضعفان این کار را مورد توجه قرار داده است.
 2. اینفوگراف/ ۱۰ حدیث گهربار از امیرالمومنین
 3. توزیع سبد غذایی مادران باردار در شیرده همدان
  مسئول واحد تغذیه مرکز بهداشت شهرستان همدان از توزیع سبد غذایی مادران باردار بنیاد علوی در شیرده همدان خبر داد.
 4. افزون بر ۱۱ میلیارد ریال پروژه در قلعه گنج افتتاح شد
  ۱۱ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال پروژه اقتصادی و عمرانی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور، مسئولان محلی و مردم در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی (قلعه گنج) به بهره برداری رسید.
 5. فیلم / احداث سیل بند در شهرستان قلعه گنج
  محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به فعالیت های آبخیزداری در جلوگیری از خسارات سیل گفت: احداث سیل بند هم در قلعه گنج و هم در سایر شهرستان های طرح آبادانی و پیشرفت اجرا خواهد شد.
 6. ۶۰ درصد هزینه ساخت خط آهن شلمچه ـ. بصره توسط بنیاد مستضعفان تأمین می‌شود
  معاون توسعه ساختمان بنیاد مستضعفان با بیان اینکه مقرر است بنیاد ۶۰ درصد هزینه ساخت خط آهن شلمچه بصره را تأمین کند، گفت: بازگشت سرمایه بنیاد ۸ ساله و از محل حساب خزانه مربوط به درآمد‌های شرکت راه آهن با تضمین دولت است.
 7. اعضای هیات مدیره شرکت گسترش پایا صنعت سینا منصوب شدند
  طی حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان آقایان مهران آقایی و امید شمیرانی به عنوان اعضای غیرموظف شرکت گسترش پایا صنعت سینا منصوب شدند.
 8. عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان منصوب شد
  طی حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان مجتبی دلگشائی به عنوان عضو غیر موظف هیات مدیره شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان منصوب شد.
 9. انتصاب دو تن از اعضای غیرموظف شرکت برق و انرژی صبا
  طی حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان آقایان محمد صادق واعظی و عیسی نورانی فر به عنوان اعضای غیرموظف شرکت برق و انرژی صبا منصوب شدند.
 10. انتصاب عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت گسترش کشاورزی و دامپروی فردوس پارس
  عباس عطایی شریف به عنوان عضو موظف هیات مدیره شرکت گسترش کشاورزی و دامپروی فردوس پارس به مدت دو سال منصوب شد.
 11. آگهی مناقصه تأمین سرویس ایاب و ذهاب پرسنل
  شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا (سهامی عام) در نظر دارد تامین سرویس ایاب و ذهاب پرسنل خود در مجتمع بندری شهید رجائی بندر عباس را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط و صلاحیت واگذار نماید
 12. آگهی مناقصه شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا
  شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا (سهامی عام) در نظر دارد موضوعات زیر را از طریق مناقصه به پیمانکار واجد شرایط و صلاحیت واگذار نماید
 13. دوره آموزشی «توسعه پایدار و محرومیت زدایی» برگزار شد
  دوره «توسعه پایدار و محرومیت زدایی» به درخواست بنياد علوي و از سوي شرکت آموزش، مطالعات و مشاوره سیاحتی گردشگران بنیاد برگزار شد.
 14. وصولی‌های بانک سینا ۱۶۳ درصد رشد کرد
  عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی‌های این بانک در سال ۹۷ از رشد ۱۶۳ درصدی برخوردار شده است.
 15. فیلم/ کمتر دیده شده از لحظات نخست آزادی خرمشهر
  سوم خرداد و آزادسازی شهر خرمشهر یکی از پرافتخارترین روز‌های دفاع مقدس است. این فیلم صحنه‌هایی از اولین دقایق آزادسازی خرمشهر را از دید رزمندگان دفاع مقدس به تصویر می‌کشد. گفتنی است به همین مناسبت مجلس گرامی داشتی روز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ بعد از نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه ساختمان ستاد بنیاد مستضعفان برگزار می‌شود.

پیام مدیـــــر عامل

 • در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند. اگر امروز از نام آتي‌ساز بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود… ادامه پیـــام

پــــروژه های در دست طراحی