اخبار بنیاد مستضعفان

mfnews.ir

پايگاه خبري بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران
 1. رهبر معظم انقلاب سال ۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خود سال ۱۳۹۸ را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
 2. آمادگی ارم سبز جهت استقبال از میهمانان نوروزی
  مدیر عامل ارم سبز گفت: با اقدامات انجام گرفته طی چند ماه اخیر، ارم سبز به آمادگی کامل برای میزبانی از میهمانان نوروزی در ایام عید رسیده است.
 3. بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از پروژه گاوداری ۳ هزار راسی ماهیدشت
  محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان به همراه بازوند استاندار کرمانشاه از پروژه گاوداری ۳۰۰۰ راس مولد ماهیدشت بازدید کرد.
 4. فیلم/ اینجا زندگی جاریست...
  قلعه‌گنج منطقه ای در استان کرمان و در جنوب شرقی ایران است که با طرح پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی به الگویی برای مناطق کم برخوردار کشور بدل شده است.
 5. بسیج همه امکانات شرکت دشت ناز ساری برای مقابله با سیل
  شرکت دشت ناز با هماهنگی و همکاری مستمر با فرمانداری میاندرود و بخشداری‌های ساری و گهرباران و ستاد بحران این شهرستان‌ها با استقرار و کفی تریلی کش و بیل مکانیکی و لودر جهت استحکام سیل بند‌ها در منطقه در حال فعالیت و کمک رسانی هستند
 6. ماجرای ولادت و نامگذاری حضرت علی (ع) چه بود؟
  مولود نورانی که در درون خانه خدا به دنیا آمده و چهار شبانه روز از او و مادرش با غذای بهشتی پذیرایی شده، برای نام گذاریش نیز خدای خانه باید تصمیم بگیرد، نه پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ؛ و چنین هم شد، خداوند منّت خویش را بر او کامل نمود و با جملاتی از عالم غیب به گوش فاطمه مادر نوزاد رساند که او را چه نام نهد.
 7. برگزیدگان مسابقه کتابخوانی به مناسبت چهل سالگی انقلاب مشخص شدند
  مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «دغدغه‌های فرهنگی» حاوی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سطح ستاد بنیاد مستضعفان و هلدینگ‌ها و شرکت‌های وابسته برگزار و به ۴۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایزی اهدا شد.
 8. افتتاح گیشه فروش بلیط تله کابین در توچال
  در راستای تکریم و خدمت رسانی بهتر به مشتریان، گیشه مدرن فروش بلیط تله کابین با حضور رییس بنیاد مستضعفان و مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان در ایستگاه یک توچال در تاریخ بیست و سوم اسفند ماه افتتاح شد.

پیام مدیـــــر عامل

 • در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند. اگر امروز از نام آتي‌ساز بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود… ادامه پیـــام

پــــروژه های در دست طراحی