اخبار بنیاد مستضعفان

پایگاه خبری بنیاد مستضعفان

پايگاه خبري بنياد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران
 1. فعالیت‌های بنیاد مستضعفان به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می‌گیرد
  رئیس بنیاد مستضعفان مهمترین ماموریت بنیاد را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه عنوان کرد و گفت: تمام فعالیت‌های بنیاد و شرکت‌های زیرمجموعه باید به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد.
 2. معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب شد
  رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی «جواد قناعت» را به عنوان معاون امور توسعه و مدیریت منابع بنیاد مستضعفان منصوب کرد.
 3. احداث زمین چمن مصنوعی توسط بنیاد مستضعفان در روستا‌های محروم ایلام
  مدیرکل اداره اموال املاک بنیاد مستضعفان ایلام از احداث زمین چمن مصنوعی با همکاری اداره ورزش وجوانان درمناطق محروم روستائی این استان خبر داد.
 4. گزارش تصویری / اهدای ۵۰۳ فقره اسناد املاک علوی به محرومان در اصفهان
  پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان با سفر به استان اصفهان ۵۰۳ فقره اسناد املاک علوی را به مساحت بیش از ۱۰۳ هزار متر مربع و ارزش ۲۹۱ میلیارد ریال به مردم استان اصفهان اهدا کرد.
 5. قلعه گنج با همکاری بنیاد مستضعفان به قطب حصیربافی کشور تبدیل می‎‌شود
  بیش از ۱۰۰۰ نفر در شهرستان قلعه گنج با همکاری بنیاد مستضعفان به تولید صنایع دستی بومی این منطقه مشغول شده اند که تولیدات آن‌ها در بخشی از نمایشگاه‌های بین المللی به فروش می‌رسد.
 6. گزارش تصویری / افتتاح یکصدمین مدرسه بنیاد مستضعفان در مناطق محروم
  یکصدمین مدرسه بنیاد مستضعفان در مناطق محروم کشور با حضور موسی برزگری در روستای بوربور از توابع شهرستان بجنورد افتتاح شد. همچنین در آستانه سال تحصیلی اقلام تهیه شده توسط بنیاد مستضعفان به‌منظور تجهیز مدارس شهرستان مانه و سملقان به ۲۰ مدرسه این شهرستان ارسال شد.
 7. بنیاد مستضعفان مساجد و مدارس شهرستان «مانه و سملقان» را تجهیز کرد
  همزمان با آغاز طرح آبادانی و پیشرفت «مانه و سملقان» تجهیز مساجد و مدارس این شهرستان در دستور کار بنیاد مستضعفان قرار گرفت.
 8. بیش از ۱۷۵۰ میلیارد تومان املاک بنیاد مستضعفان به محرومان اهدا شده است
  سید پرویز فتاح در جریان واگذاری ۵۰۰ سند املاک علوی به اقشار کم برخوردار منطقه لیمجیر اصفهان گفت: بنیاد مستضعفان در پنج سال گذشته ۸۴ هزار و ۵۰۰ سند زمین مسکونی و کشاورزی را به ارزش بیش از ۱۷۵۰ میلیارد تومان به محرومان اهدا کرده است
 9. گزارش تصویری بازدید سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان از کشت و دام قیام اصفهان
  امروز پنج شنبه 28 شهریور ماه سید پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و هیات همراه طی سفر خود به استان اصفهان از شرکت کشت و دام قیام بازدید کردند
 10. ساخت هفت زمین چمن مصنوعی در مناطق روستایی استان ایلام توسط بنیاد مستضعفان
  عملیات ساخت هفت زمین جمن مصنوعی در مناطق روستایی استان ایلام توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی آغاز شده و تا مهر ماه سال جاری تعدادی از این زمین‌ها به بهره برداری می‌رسد.
 11. رئیس بنیاد مستضعفان به استان اصفهان سفر می‌کند
  رئیس بنیاد مستضعفان برای واگذاری اسناد املاک علوی به استان اصفهان سفر می‌کند.
 12. مدیر عامل جدید شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا منصوب شد
  سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی حمیدرضا شیران را به عنوان مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی گسترش صنایع غذایی سینا منصوب کرد.
 13. حمایت بنیاد مستضعفان از مادران باردار دچار سوء تغذیه شهرستان میرجاوه
  مسئول دفتر بنیاد مستضعفان استان سیستان و بلوچستان گفت: مادران باردار و شیرده دچار سوءتغذیه در شهرستان میرجاوه تحت پوشش طرح حمایتی ارتقای سلامت مادران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی قرار گرفتند.
 14. یکصدمین مدرسه بنیاد مستضعفان در مناطق محروم افتتاح شد
  یکصدمین مدرسه بنیاد مستضعفان در روستای بوربور از توابع شهرستان بجنورد افتتاح شد.

پیام مدیـــــر عامل

 • در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند. اگر امروز از نام آتي‌ساز بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود… ادامه پیـــام

پــــروژه های در دست طراحی