دریافت گواهی تعهد به تعالی توسط شرکت آتی ساز

یکشنبه, 12 اسفند 1397 ساعت 14:06

سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت با حضور محمد جواد ایروانی رئیس شورای سیاست گذاری جایزه ملی تعالی و پیشرفت و بیش از ششصد مدعو از مدیران سازمان ها و بنگاه های اقتصادی کشور در مجتمع فرهنگی آدینه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عموی شرکت آتی ساز ، در این دوره شرکت آتی ساز برای اولین بار با حضور خود در طرح جایزه ملی تعالی و پیشرفت پس از انجام ارزیابی توسط ارزیابان دبیرخانه جایزه ملی تعالی و پیشرفت و با کسب امتیازات لازم توانست گواهی تعهد به تعالی را کسب نماید.

جایزه ملی تعالی سازمانی از معتبرترین و جامع‌ترین ارزیابی‌های ملی در کشور است و عملکرد سازمان‌هایی که در فرآیند دریافت این جایزه شرکت می‌کنند، بر اساس معیارهای مدل تعالی سازمانی EFQM ارزیابی می‌شود.

گالری تصاویر

پیام مدیـــــر عامل

  • در دنياي فراصنعتي امروز سازمان‌هايي در عرصه رقابت موفق‌اند كه خلاقيت و نوآوري را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغييرات محيطي را بعنوان بخشي از كسب وكار خويش قلمداد كنند. امروزه با توجه به شرايط جديد زندگي و تغييرات سريع فناوري و نيازهاي متنوع فرهنگي، اقتصادي و اجتماعي، مسكن انسان‌ها نيز بايد از شكل سنتي، متناسب با الگوها و نيازهاي جديد تغيير كند. اگر امروز از نام آتي‌ساز بعنوان نماد بلند مرتبه‌سازي، اعتماد و استحكام ياد مي‌‌شود… ادامه پیـــام

پــــروژه های در دست طراحی